Oznamy Covid 19

Photogallery

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Novinky

• Štipendijný program plne financovaný Ministerstvom zahraničných vecí Spojených štátov - Slovakia_flyer_2223.pdf. Prihlášky online do 15. 10. 2021

• Z dôvodu výskytu pozitívneho prípadu Covid19 v školskom prostredí sa škola podľa Školského semaforu nachádza v oranžovej fáze.

Aktualizovaný dodatok k prevádzkovému a školskému poriadku - viac

Pozor: Vyhlásenie o bezpríznakovosti žiaka je povinné

• Dňa 7. septembra 2021 si pripomíname Svetový deň čistého ovzdušia – International Day of Clean Air for blue skies. Zaujímavé údaje - viac. Informácie o našich aktivitách prinesieme postupne.

• Pridajte sa k darcom krvi 14. 9. 2021 - viac

• Organizujeme jesenné splavy Moravy - vodaci.pdf​​​​​​​

• Vážení rodičia, milí študenti! Pripravili sme pre vás prehľadný informačný portál Sprievodca študenta. Primárne je určený pre nových žiakov a rodičov, ale veríme, že bude užitočný pre všetkých. Tešíme sa na vás!

• Naštartujte svoje bicykle, kolobežky, svoje nohy! V školskom areáli je možné svoj bicykel bezpečne odložiť, pribudol aj stojan na kolobežky. Pokračujeme v súťaži „každý krok sa počíta“ - viac

• Naši študenti absolvujú v týchto dňoch účelové cvičenia. Ich súčasťou je tiež kurz steľby zo vzduchovky a lukostreľba.

• V medzinárodnej súťaži Schülerwettbewerb sa žiačky Nicola Héviziová, Sarah Martinkovýchová a Natália Tydlitátová umiestnili na 2. mieste. O projekte - viac. Víťazkám aj pani profesorke Pochylej blahoželáme.

• Anna Rybáriková, žiačka VI.OA triedy, zvíťazila v celoslovenskom kole olympiády SJL. Srdečne blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu školy.

• Ema Gáliková - žiačka III.O zvíťazila v krajskom kole Olympiády z francúzskeho jazyka. Blahoželáme a držíme palce v celoslovenskom kole.

• 26. apríl je Svetovým dňom duševného vlastnícta. Poznáte autorské práva? Viete, kedy môžete použiť dielo bez súhlasu autora? Viac tu

• Aktivity školy ku Dňu Zeme - pridajte sa!

EkoFotoSúťaž

• V krajskom kole Stredoškolskej odbornej činnosti bolo až šesť prác našich študentov úspešných. Víťazom srdečne blahoželáme a ďakujeme za krásnu reprezentáciu školy. Úspešné práce.

• Náš projekt iMyslenie bol úspešný vo výzve nadačného fondu Telekom. Z poskytnutého grantu sú zakúpené programovacie stanice micro:bity. O projekte - iMyslenie.pdf

• Naši študenti sú úspešní vo všetkých doterajších predmetových olympiádach - prehľad. Víťazom srdečne blahoželáme, ďakujeme za peknú reprezentáciu školy a držíme palce v ďalších kolách

• Predseda BSK Juraj Droba predstavuje 10. ročník súťažnej kampane Vráťme knihy do škôl - viac. Do súťaže sa môžte zapojiť na http://www.vratmeknihydoskol.sk/

• Dňa 18.3.2021 sa v čase od 16:00 hod. do 18:00 hod. uskutoční virtuálny Medzinárodný deň lesov. Podujatie bude prístupné všetkým záujemcom prostredníctvom linku: http://bit.ly/Thematic_day_1 a bude prebiehať v anglickom jazyku.

Program: https://my.visme.co/view/vdkejkwp-untitled-project

• Prinášame výsledky školského kola SOČ - viac. Práce postupujú do krajkého kola. Víťazom blahoželáme a držíme palce v ďalších kolách.

• Valné zhromaždenie Organizácie Spojených národov (OSN) vyhlásilo 11. február za Medzinárodný deň dievčat a žien vo vede. Riaditeľka školy Elena Krajčírová ocenila pri tejto príležitosti úspešné bádateľky našej školy - Noviny.pdf . Srdečne blahoželáme.

• Ponúkame služby školského psychológa - viac

• ​Výzva pre aktívnych aj neaktívnych športovcov :) - viac O programe - viac

• Svetový deň proti rakovine sa pravidelne koná 4. februára. Pridaj sa......Európsky Kódex proti rakovine - viac (Pozor! Kódex pokračuje aj na ďalších stranách :)

• Kampaň OSN za individuálnu akciu pre trvalo udržateľný rozvoj. Stiahni si mobilnú aplikáciu - viac

• Pod vedením pani profesorky Balúchovej sme obnovili činnosť redakčného klubu - viac. Redakčná rada hľadá do tímu autorov, fotografov a grafikov. Záujemcovia sa môžu hlásiť u Mgr. Balúchovej alebo u riaditeľky školy.

Zahraničné licencie

Virtuálna prehliadka