26. september - program na našej škole - den_jazykov.pdf

• Župný športový deň

Náš tím v zložení Marek Kiss, Adam Buček, Jakub Prušanský zvíťazili vo Vedomostnej súťaži o olympizme. Súrodenci Alex a Eric Houndjo v skoku do diaľky obsadili druhé a trietie miesto. Srdečne blahoželáme a všetkým tímom, ktoré reprezentovali našu školu ďakujeme.

• Pozvánka na žiacku konferenciu

25. septembra 2023 organizujeme žiacku konferenciu zameranú na Energetickú krízu. Túto tému spracovali žiaci DSD programu v nemeckom jazyku v rámci bilaterálneho projektu s Jazykovým inštitútom rakúskej armády vo Viedni - program

• Prváci na vode

Naši prváci sa spoznávali na vode - už tradične splav Moravy

• Týždeň športu

Od 26. do 29. júna pripravujeme sériu športových podujatí - sportove_hry.pdf . Okrem súťaží jednotlivcov a tímov vyhlasuje riaditeľka školy súťaž o najšportovejšiu triedu školy.

• Hviezdoslavov Kubín

Samuel Baček z III.A získal 1. miesto v IV. kategórii v poézii s prednesom diela Nedeľa od Laca Novomeského. Postupuje do celoslovenského kola, ktoré sa bude konať v Dolnom Kubíne. Srdečne blahoželáme.

• Mladý Európan

K regionálnom kole súťaže Mladý Európan zvíťazil tím našej školy v zložení žiakov IV.BB triedy - B. Kováčovej, M. Tomkovičovej a R. Rečného. Držíme palce v celoslovenskom kole.

• Úspechy v krajskom kole SOČ

V krajskom kole Stredoškolskej odbornej činnosti sme mali ocenené tri práce našich študentov. Dve z nich postupujú do celoslovenského kola. Srdečne blahoželáme. Úspešní študenti a ich práce -  Vysledky_krajskeho_kola_SOC.pdf

Výsledky školského kola SOČ - viac

• Týždeň globálneho vzdelávania

V týždni od 17. do 21 . apríla 2023. Program - viac

• Vedecká kaviareň

Pozývame na workshop Nanomateriály a životné prostredie 18. 4. 2023 - viac

• Je ľahké byť reportérkou?

O práci reportéra už zajtra 28. 2. 2023 o 17:00 - viac.  Podujatie určené aj pre verjenosť.

• Bezpečný internet

Február 2023 - program

• Finančná sloboda

Maturanti z ekonomiky si po roku opäť precvičovali využitie svojich poznatkov o osobných financiách už v náročnejšom variante hry Finančná sloboda s rozšíreným portfóliom finančných produktov.

• Schülerwettbewerb 2022-2023

Pokračujeme v aktivitách medzinárodného projektu Schülerwettbewerb v nemeckoom jazyku. O projekte - viac

• Školská literárna konferencia

14. decembra 2022 prebehne  školská konferencia ANASOFT LITERA CENA RENÉ - program

• LIFE IP

Aktívne participujeme na projekte LIFE IP - Zlepšenie kvality ovzdušia. Trieda IV.O monitoruje oxidy dusíka v okolí školy.

• Vianočná chémia

Je téma decembrovej vedeckej kaviarne, ktorá sa koná 6. 12. 2022 o 17:00 hod. v odbornom pavilóne našej školy. Srdečne pozývame. Pozvánka - viac

• „Mládež EÚ 2022“

V celoštátnom kole súžaťe získala Elizabeth Benkovičová VI.OA  3. miesto v kategórii objekt. O projekte a súťaži - viac

• Týždeň boja proti drogám

V týždni 14. - 18. novembra pripravujeme sériu preventívnych aktivít. Program - viac

• Festival vedy a techniky

Na Festivale vedy a techniky reprezentovali našu školu dva úspešné projekty. Do celoslovenského kola sa prebojovali Viktória Jesná, Vivien Marcinová II.O s prácou Minerálne pramene Slovenska a Patrik Štvrtecký IV.O s projektom Vodna elektráreň Čuňovo III. Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu.

strana:

Počet návštev: 20343674