• Vianočná chémia

Je téma decembrovej vedeckej kaviarne, ktorá sa koná 6. 12. 2022 o 17:00 hod. v odbornom pavilóne našej školy. Srdečne pozývame. Pozvánka - viac

• „Mládež EÚ 2022“

V celoštátnom kole súžaťe získala Elizabeth Benkovičová VI.OA  3. miesto v kategórii objekt. O projekte a súťaži - viac

• Týždeň boja proti drogám

V týždni 14. - 18. novembra pripravujeme sériu preventívnych aktivít. Program - viac

• Festival vedy a techniky

Na Festivale vedy a techniky reprezentovali našu školu dva úspešné projekty. Do celoslovenského kola sa prebojovali Viktória Jesná, Vivien Marcinová II.O s prácou Minerálne pramene Slovenska a Patrik Štvrtecký IV.O s projektom Vodna elektráreň Čuňovo III. Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu.

• Týždeň bezpečnosti

Súťaže i workshopy - viac

• Týždeň vedy a techniky

Aktivity na našej škole v týždni 7. - 11. novembra 2022 - program

• Vedecká kaviareň

Prevencia zdravia, nástroje na jeho udržanie.. 25. októbra o 17:00 - pozvánka

• Medzinárodný deň školských knižníc

Pripravujeme sériu podujatí - program

• Európsky týždeň programovania

Na našej škole v týždni 17. - 21. 10. 2022. Program - viac

• Erasmus Day

Prezentácia medzinárodných školských projektov 14. 10. 2022 - program

• Svetový deň duševného zdravia

10. október - Desatoro duševného zdravia - viac

• Dofe

Pre záujemcov o zaradenie do programu Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu pripravujeme informačný seminár 12. 10. 2022 o 14:00 v učebni KINO. Viac o programe - tu

• Výročie školy

Pri príležitosti 95. výročia vzniku gymnázia v Malackách sa stretli riaditelia obidvoch malackých gymnáziíí RNDr. Elena Krajčírová a Mgr. Daniel Masarovič na pracovných raňajkách na pôde našej školy. Zhodli sa na prínose obidvoch škôl pre región - štátneho gymnázia ako kontinuálneho pokračovateľa a právneho nástupcu pôvodného františkánskeho gymnázia a terajšieho cirkevného gymnázia ako obnoviteľa a nositeľa duchovných hodnôt, na ktorých gymnázium v roku 1927 v Malackách vzniklo.

26.09.2022 Oslávte s nami Európsky deň jazykov! viac

• Proticovidové opatrenia

Dokumenty školy

Dodatok ku školskému a pracovnému poriadku - Zásady prevencie Covid19

Dokumenty ministerstva školstva:

Zelená otvoreným školám

Rozhodnutie ministra

Vyhlásenie o bezpríznakovosti

• Európska značka pre jazyky

Európska komisia ocenila náš projekt Európskou značkou pre jazyky. Blahoželáme celému projektovému tímu. Ďakujeme študentskému tímu, koordinátorke projektu Mgr. Krejčovej a lektorom z radov učiteľov školy Mgr. Holešovej, Mgr. Sýkorovej, Mgr. Čižmárovi, Mgr. Šefčovičovi.

Cenu prevzala riaditeľka školy RNDr. Elena Krajčírová a koordinátorka projektu Mgr. Janka Krejčová na konferencii Vízie Erasmus+.
    O projekte - Europska_znacka_pre_jazyky.pdf​​​​​​​

• Výsledky športového dňa

Koncoročné športové súžaže - výsledková listina. Víťazom blahoželáme.

• GYMAL CUP 2022

Vodácky krúžok organizuje prvý ročník súťaže v rýchlostnej kanoistike na stojatej vode GYMAL CUP. Preteky sa uskutočnia 28. 6. 2022 na sekulskom jazere Oširíd. Záujemcovia (žiaci od kvarty) - aj nevodáci sa môžu registrovať tu. Prídite zažiť príjemný letný deň.

• Janko Kráľ

24. apríla 2022 uplynulo 200 rokov od narodenia Janka Kráľa. Niečo z jeho odkazu - Janko_Kral.pdf​​​​​​​

• Krásne výsledky v krajskom kole SOČ

V krajskom kole Stredoškolskej odbornej činnosti máme ocenených päť prác - viac. Úspešným študentom blahoželáme. Naša škola patrí v SOČ dlhodobo medzi najúspešnejšie školy na Slovensku (vyhodnocovanie ŠIOV). Teší nás, že si tento kredit držíme aj napriek náročnému obdobiu posledných dvoch rokov. Veľké poďakovanie patrí študentom, konzultantom, učiteľom SJL a koordinátorke SOČ Mgr. Vaškovej